top of page
Bez tytułu.jpg

NASZE REALIZACJE

Zobacz czym możemy się pochwalić

Wyobraźcie sobie czerwcowy ślub i wesele w plenerze, gdzie kwiaty te grają drugie, tuż po urodzie panny młodej, skrzypce....

Przedstawiam moją wyjatkowo subtelną Pannę Młodą.. Wiktorię

Takiego obrazu nikt szybko nie zapomni!

RoundPhoto_Mar162022_100654.png

Florystyka

ślubna

Specjalizujemy się we florystyce ślubnej, spełniamy marzenia florystyczne i dekoratorskie par, planujących ślub i wesele.  Zapewniamy elegancką i niepowtarzalną oprawę ślubu, poczynając od bukietów dla Panny Młodej, poprzez kwiatowe dekoracje sal weselnych, wystroju kościoła, aranżacji ślubu plenerowego czy dekoracji tortu. Zajmiemy się kompleksową oprawą florystyczną Waszego ślubu, zajmiemy się kwiatami, świecami, ścianką za młodymi, obrusami i serwetkami w wymarzonym przez Was kolorze, podtalerzami, numerkami stołów i tym, co sobie wymarzycie!

RoundPhoto_Mar162022_100246.png

Florystyka

komunijna
 

Florystyka komunijna to przede wszystkim: wianki, przypinki, opaski, bukieciki, dekoracje świec, itp., jak również dekoracje kościołów i sal przyjęć komunijnych.
Dekoracje kwiatowe dobieramy do urody dziewczynki, podkreślając jej dziewczęcość i delikatność 

RoundPhoto_Mar162022_110247.png

Florystyka

świąteczna
 

Święta to wyjątkowy czas, wprowadzimy ,,Magiczny” klimat do każdego wnętrza oraz przestrzeni. 
Przygotowujemy  kompozycje, stroiki na Boże Narodzenie i Wielkanoc, pachnące wianki i girlandy. Dobieramy ozdoby i dopasowujemy je do wystroju danego wnętrza. W naszej ofercie posiadamy różnorodne stroiki i dekoracje okolicznościowe. 
Aby zapewnić naszym klientom trwałość kompozycji, pracujemy tylko na najlepszej jakości kwiatach. Dekoracje Świąteczne mogą stanowić również doskonały prezent dla bliskich, klientów czy partnerów biznesowych.

RoundPhoto_Mar162022_101230.png

Florystyka

okolicznościowa
 

Każdy dzień jest podróżą, historią, którą należy celebrować. Na pozornie zwyczajne oraz podniosłe okazje proponujemy Państwu szereg niekonwencjonalnych, florystycznych rozwiązań które łączą piękno kwiatów i dodatków wraz z nowoczesnym designem.

RoundPhoto_Mar162022_110354.png

Florystyka

Sakralna
 

Kwiaty i dekoracje w liturgii 

 

Kwiaty są kontynuacją adoracji i modlitwy, dlatego ważna jest ich symbolika i „poetyka kompozycji”, a także teologiczne przesłanie, które z sobą niosą.

Czy więc kwiaty pomagają się modlić? A może to modlitwa pomaga kwiatom… rozkwitać?

RoundPhoto_Mar162022_101645_edited.jpg

Florystyka

dziecięca

Szukasz idealnego prezentu dla dziecka? Święto okolicznościowe zbliża w siedmiomilowych butach a Ty dalej nie masz pomysłu? Skorzystaj z naszej propozycji bajecznych kompozycji, bukietów z żelek i lizaków, kolorowych balonów idealnych dla malucha... 

RoundPhoto_Mar162022_100030.png

Florystyka

funeralna - żałobna

Wiemy, że ceremonia pogrzebowa jest dla każdego czasem refleksji oraz złożenia hołdu osobie zmarłej. Nasza pracownia wykonuje wieńce pogrzebowe ,palmy wiązanki pogrzebowe, kompozycje do urny i trumny. Oprawę kwiatową dostarczymy naszym Klientom na wskazany cmentarz, do kaplicy czy kościoła. 
Mawia się: kiedy brakuje słów kwiaty mówią za nas…

RoundPhoto_Mar172022_145913.png

Kwiaty

do biura i hotelu
 

FaceApp_1666269289304_edited.jpg

O MNIE

Przygotowujemy również przestrzenne aranżacje kwiatowe; przyozdobimy każde biuro, recepcję, usatysfakcjonujemy gości hotelu, oraz miejsce spotkania biznesowego. Zaaranżujemy florystyczny wystrój apartamentu oraz każdego miejsca, w którym kwiaty odgrywają ważną rolę dla Państwa.

Hotel, biuro, sala konferencyjna – zwykle staramy się, by były to przestrzenie neutralne, stonowane i oszczędne jeśli chodzi o dodatki. Jest jednak sposób na to, by zachować ich biznesowy charakter i jednocześnie sprawić, by były to miejsca przyjazne i ciepłe. Nic bowiem tak nie zmienia wnętrza jak kwiatowe aranżacje

Para młoda

Florystyka Ślubna

Zależy Ci na wyjątkowej oprawie ślubu?
Marzysz by była zgodna z Twoimi oczekiwaniami?
To dobrze trafiłeś!

BBFLORISTblack.png
  Pracownia Florystyczna Beata Borgus
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page